پکیج از صفر تیزهوشانی شوید
از صفر تیزهوشانی شوید

چگونه می توان با وجود ضعف در 3 تا 4 درس در کنکور سراسری رتبه شد؟

چرا دوره از صفر تیز هوشانی شوید ؟

تنها کافی است شاه کلیدهای اسرار پشت پرده کنکور را دقیقا انجام بدهید. همان اسرار پشت پرده‌ی کنکور که محسن مرادزاده انجام داد و در کنکور تجربی به رتبه 194 و دندان پزشکی شهید بهشتی رسید.

راز دوره از صفر تیز هوشانی شوید:

هر سال تنها 300 تا 400 نفر از 600 هزار کنکوری می توانند در هر درس به درصد بالای 80 برسند چرا؟؟


اکثر بچه ها نمی دانند چرا با وجود اینکه DVD بهترین اساتید کنکور  سراسری را تهیه می کنند و گاها در بهترین کلاس های کنکور شرکت می کنند ولی باز نمی توانند در آزمون کنکور جزو این 400 نفر باشند. چراااااااااااااااا؟

اکثر بچه‌ها نمی دانندچرا با وجود اینکه از بهترین مشاورها با هزینه های بسیار بالا مشاوره و برنامه ریزی های ماهانه دریافت کردند ولی باز نمی توانند در آزمون کنکور جزو این 400 نفر باشند. چراااااااااااااااااا؟

اکثر بچه‌ها نمی دانند چرا با وجود اینکه در بهترین موسسه های آموزشی کنکور سراسری ثبت نام کرده و در تمام آزمون های موسسه (اکثر موسسات ادعا می کنند که آزمون های آنها هر سال با کنکور 90 درصد تطابق دارد) شرکت می کنند ولی باز هم نمی توانند جزو  این 400 نفر باشند. چراااااااااااا؟

در نهایت با وجود اینکه معلمان، مشاوارن و موسسات کمک آموزشی کنکور می دانند که تنها درصد خیلی کمی از بچه ها در کنکور می توانند رتبه شوند ولی نمی دانند این اتفاق چگونه رخ می دهد!!!!!!!!

اما شما می دانید!!!!

دوره از صفر تیز هوشانی شوید دکتر محسن مرادزاده حاصل 6 سال یادگیری، تحقیق، آموزش و تجربه در کنکور سراسری است. شما تنها چند ماه برای اجرای کامل دوره و شاه‌کلید‌های آن زمان نیاز دارید. این دوره بارها و بارها تست شده و تضمین نتیجه در صورت پایبندی کامل و اجرای صدردصدی شاه‌کلیدها را به درست آورده است. هر سال 180 هزار داوطلب بیش از 10 میلیون تومان برای کنکور هزینه می کنند ولی تنها 400 نفر به درصد دلخواه بالای 80 می رسند. این دوره از هدر رفتن زمان و پول شما جلوگیری می کند.برای مثال قبولی سینا عدل خواه در 4 ماه و روزانه 6 ساعت مطالعه در رشته داندان پزشکی علوم پزشکی تبریز و...

40 دقیقه تا اطمینان!!

برای اطمینان از دستیابی به نتیجه  " دوره از صفر تیزهوشانی شوید " تنها کافی است 40 دقیقه زمان بگذارید و کتاب "اسراسر پشت پرده کنکور " به ارزش 69 هزار تومان را  رایگان دانلود کرده  و مطالعه کنید.

 

کتاب رایگان را دانلود می کنم

سیستم چهار مرحله ای دکتر محسن مراد‌زاده را در 6 جلسه یاد بگیرید

همه‌ی آنچه که در دوره از صفر تیزهوشانی شوید دریافت می کنید

آموزش دام‌های کنکور سراسری و شاه‌کلید فرار (به ارزش 870 هزار تومان).

کنکور سراسری بر اساس 103 نکته طراحی می شود. این 103 نکته فقط سنجش اطلاعات علمی نیست بلکه شما را از تمام ابعادی که حتی شما به آن فکر هم نمی کنید مورد سنجش قرار می دهد.


آموزش شاه‌کلید دروس متنی (به ارزش 985 هزار تومان).

شاه‌کلید دروس متنی طوری طراحی شده است که به محض یادگیری آن شما می توانید به اشکالات درسی خود را از بین ببرید و جهش تراز و درصد خود را مشاهده کنید.


آموزش شاه‌کلید دروس محاسباتی (به ارزش یک میلیون صد هزار تومان)

تمام تست های محاسباتی را درست و در کمترین زمان ممکن جواب دهید.با این شاه‌کلید به این اطمینان خواهید رسید که اگر شما سوالی را نتوانید پاسخ دهید مطمئنا هیچ فرد دیگری هم نمی تواند آن را حل کند.


آموزش شاه‌کلیدهای تست و آزمون (به ارزش 660 هزار تومان).

با اجرای شاه‌کلید های بالا توانایی کسب درصد بالای 80 را به دست می آورید. اما بچه ها معلولا سر آزمون وقت کم می آورند و نمی توانند تمام علم خود را روی برگه پیاده کنند با این شاه‌کلید یاد می گیرید بیشترین درصد و تراز ممکن که در توان شماست را کسب کنید.


آموزش شاه‌کلیدهای زبان اعداد در کنکور سراسری (به ارزش 955 هزار تومان).

همان طور در کتاب رایگان "اسرار پشت پرده‌ی کنکور" خواندید شما می توانید با کمک این شاه‌کلید حتی با درصدهای 20 و 30 در بعضی از دروس به رتبه دو رقمی و سه رقمی دست پیدا کنید.

هشدار جدی: این شاه‌کلید ممکن است شما را تنبل کند با فهمیدن این شاه‌کلید لطفاااااااااا از ساعت مطالعه خود کم نکنید.


آموزش جلسه‌ی کنکور و اشتباهات مرگبار (به ارزش 515 هزار تومان).

خیلی از بچه ها سر جلسه کنکور اشتباهات و سوتی های وحشتناکی انجام میدهند و باعث می شود زحمت و هزینه یکساله و گاهی چند ساله خود را نابود کنند. در این شاه‌کلید یاد می گیرید از این اشتباهات جلوگیری کنید.

ارزش دوره از صفر تیزهوشانی شوید
ارزش دوره از صفر تیزهوشانی شوید

با تهیه دوره چه هدایایی دریافت می کنم؟

  1. عضویت رایگان در پیج اینستاگرامی کلوپ هوش  کنکور (houshekonkurclub) و دسترسی به محتوی ارزشمند تا روز کنکور 

تیز هوشانی ها می گویند:

سوالات متداول

سوالات متداولبعضی از پدر و مادر ها و داوطلب های کنکور سراسری می پرسند که ما از کجا مطمئن باشیم که دوره‌ی از صفر تیزهوشانی شوید به درد ما می خورد؟

این سوال حرف دل خیلی از داوطلب های کنکور سراسری است چرا که هر کدام از موسسات و اساتید و مشاوران کنکور ادعا می کنند که می توانند ما را به موفقیت برسانند. صدردصد خیلی هم تلاش می کنند و زحمت می کشند و شما داوطلب کنکور سراسری عزیز هم زحمت می کشید و به حرف‌ها و توصیه‌های اساتید عمل می کنید اما نتیجه نمی گیرید و  اظهار می کنید و می گویید که به شما وعده‌ی دروغ داده شده است.

اما این طور نیست و علت نتیجه نگرفتن، اطلاع نداشتن و بی خبر بودن از اسرار پشت پرده‌ی کنکور سراسری است.همان گونه که در کتاب رایگان اسراسر پشت پرده کنکور نیز خواندید، (اگر نخواندید لطفا نیم ساعت تا 40 دقیقه زمان بگذارید و کتاب را بخوانید) این اسرار در ده سال گذشته دواطلبان زحمت کش کنکور سراسری را بدون آنکه خودشان متوجه شوند از دور رتبه شدن حذف کرده است.

من دکتر محسن مراد زاده به شما قول می دهم شاه‌کلیدهای اسرار پشت پرده‌ی کنکور را اجرا کنید. تله‌ها، دام ها و اسرار پشت پرده را خنثی کنید و نتیجه‌ی عالی خودتان را بگیرید. مجددا تاکید می کنم حتما حتما تک تک نکاتی را که در داخل دوره هست به همان ترتیبی که گفته می شود انجام بدهید تا به نتیجه مطلوب برسید.

سوالات متداولآیا این شاه‌کلید ها فقط برای بچه‌های رشته‌ی علوم تجربی است یا سایر رشته ها هم می‌توانند از آن استفاده کنند؟

همه‌ی افرادی که کنکور می دهند لازم و حتی واجب است که اسرار پشت پرده‌ی را بدانند و شاه‌کلیدها را یاد بگیرند. همان طوری که در کتاب رایگان اسرار پشت پرده‌‌ی کنکور یاد گرفتیم. اسرار پشت پرده‌ی کنکور به راحتی ما را از جمع رتبه‌های برتر کنکور کنار می گذارد و راهکار آن یا درس خواندن و جان کندن 3 و 4 ساله و یا استفاده از شاه‌کلیدها و میانبرهایی است که در دوره‌ی از صفر تیزهوشانی شوید یاد می گیرید.

مایل هستید اطلاعات بیشتر دریافت کنید؟

لطفا فرم زیر را پر کنید در اسرع وقت با شما تماس می‌گیریم

فرم تماس